KONST / Litografier / Färglitografi 8771172
nr 877 1172
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Färglitografi , Otte Sköld (1894-1958), signerad, Sommarmotiv med båt, bladets mått: 65 x 84, löst blad, ej numrerad
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:50:10
18/2 18:00:56
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld